ŠKODA Octavia Combi IV. generace
30
LEDEN

ŠKODA Octavia Combi IV. generace

30 LEDEN, 2020

Octavia

Nová ŠKODA Octavia Combi IV. generace

Přijďte se s ní osobně seznámit ve středu 30. ledna na náš showroom.


Nová a ještě prostornější Škoda octavia Combi počítá s celou rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbyde sposuta místa pro cestující na předních i zadních sedadlech.

Cestujte bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městskými ulicemi, nebo Vás čekají dlouhé úseky na dálnici. Octavia Combi přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 9 airbagy posouvají ochranu cestujících opět o generaci dále.

Spolehněte se, že do vaší cílové destinace dorazíte vždy odpočatí. Třeba díky masážní funkci pro sedadlo řidiče nebo speciálním komfortním hlavovým opěrkám vzadu. Nabídka komfortní výbavy sahá od adaptivního tempomatu (ACC) až po třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic.

Prostorný interiér a mimořádná praktičnost je i v nové generaci modelu Octavia Combi ukryta v elegatním, nadčasovém designu. Dalším poznávacím znamením jsou LED světlomety vpředu i vzadu, která přinášejí perfektní viditelnost za všech podmínek.

Získejte rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí.

 

Věříme, že si s ní budete rozumět.

Těšíme se na Vás

Další akce a události